SHITET NINTENDO DS XL (7000 LEKE)

Numri i njoftimit: 58615 | Postuar në: 10.05.2017, 22:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 Lekë

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes nintendo ds xl. Mungon karikuesi. Perfshihen tre kaseta origjinale. Super Mario Bros, Mario Kart dhe Sim City Creator.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Nardi