shiten pajisje per furre buke pasticeri

Numri i njoftimit: 5895 | Postuar në: 10.12.2013, 19:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten paisje per furre buke pasticeri .furre pjekjeje me vete rrotullim me 2 karoca nge 14 karoca secile me djegje korenti dhe "PELET" (prodhuar nga dru i presarur) dhome fermentimi qe eshte dhe frigorifer ,nje frogrifer i madh me 3 dyerr edhe ngrires edhe freskus share buke e re 2 brumatrice nje 30 kg dhe 1 mixer pasticerie 40 kg nje makineri sfoljate 4 karoca per pjekje 48 llamarina pjekjeje 100 tasa buke dhe 350 tasa hamburgeri si dhe nje furgon tip fort transport ...

 Devoll

Dërgo E-mail

 armand