Tirane, ofroj vend pune Marketing

Numri i njoftimit: 59618 | Postuar në: 11.05.2017, 09:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shitje, Marketing, Tregëti, Distribuim

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompania Multiservis Center shpk, e cila operon prej shtate vitesh ne tregun shqiptar ne fushen e sherbimeve B to B, kerkon te punesoje agjent marketingu.

Te kete perfunduar studimet e larta
Te kete aftesi shume te mira komunikuese
Te jete i/e disponueshem te punoje ne terren
Preferohet te kete eksperienca te meparshme pune
Te kete njohuri shume te mirat te gjuhes italiane dhe angleze
Preferohet te kete patente te klasit B

Per te krijuar ide rreth shitjes se produkteve apo sherbimeve ju lutem klikoni faqet vijuese:
www.agenzia-msc.com
https://www.facebook.com/cantatepersonalizuara/
https://www.instagram.com/cantatepersonalizuara/
Te interesuarit duhet e dergojne CV dhe leter motivimi ne adresen: cantatepersonalizuara@gmail.com
Data e fundit e aplikimit 31/04/2017

Tel. : 044500360 / +355 69 353 2205

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 olsa