Tirane, Multiservis Center shpk kerkon te punesoje part tim

Numri i njoftimit: 59619 | Postuar në: 11.05.2017, 09:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Marketing, Reklamë, PR

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kandidati/a duhet të plotesoje kerkesat si me poshte:

1. Të kenë mbaruar arsimin e lartë.
2. Aftësi shumë të mira komunikuese dhe shitese.
3. Njohuri të mira të gjuhës italiane, preferohet dhe te asaj angleze.
4. Aftësi negociuese shume te mira .
5. Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point).

Te interesuarat/it nga Durrsi, Vlora, Shkodra, Tirana, te dergojne CV me fotografi me email ne: cantatepersonalizuara@gmail.com

Tel. :355 44 500 360 / 069 35 32 205

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 olsa