Shitet toke

Numri i njoftimit: 59621 | Postuar në: 11.05.2017, 13:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Toke eshte zone ndertimi per shtepi zyra magazina e cdo gje tjeter..dokumentacjon te rregullt 1400 m .ndodhet ne periferi te Tiranes prane komunes Berzhite

 Tiranë     Bërzhitë

Dërgo E-mail

 Roland