Apartament ne shitje 2+1.

Numri i njoftimit: 59640 | Postuar në: 06.08.2018, 18:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 47.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Lagjen Nr 2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ndertuar ne afer viteve 1990 por i rikonstruktuar totalisht. Ka nje ndarje ne 2 dhoma gjumi,sallon sebashku me kuzhine,tualet dhe ballkon ..Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. 0692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan