Shitet apartament 1+1

Numri i njoftimit: 59643 | Postuar në: 12.05.2017, 19:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 55

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 19.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 mbi Shkollen "Adem Sheme" ,Sarande. Siperfaqja eshte 55 m2 , kati i pare ne nje ndertese dy kateshe.Gjithashtu ne dokumenta eshte e pershire edhe hapesira prej 2 m ne pjesen e perparme dhe 3.5 m ne pjesen e pasme. Cmimi 19,000 i diskutueshem.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Entela