SUPER BICIKLETE ORIGJINALE,SUPER CMIM

Numri i njoftimit: 59649 | Postuar në: 13.05.2017, 14:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Biçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


Super cmim,origjinal,te gjitha pjeser cilesore dhe origjinale

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Heneri