Shtepi Private

Numri i njoftimit: 59660 | Postuar në: 14.05.2017, 12:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 85.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shtepi private 1 kateshe ..shtepia ka 1 guzhin aneks, 2 dhoma, 1 banjo, 1 koridor, dhe me ballkon perpara dhe anash, e pershtatshme dhe per ndertimin deri ne 5 kate, siperfaqe ndertimi 110 m2, truall 410 m2 me certifikat pronsie+legalizim, me hipoteke.

 Tiranë     Farkë

Dërgo E-mail

 aldi