Truall me të gjitha dokumentet

Numri i njoftimit: 59680 | Postuar në: 15.05.2017, 16:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


1000m2 adresa 1000 metra larg bashkisë Kamez rruga Berisha

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Guxim