Shitet vila

Numri i njoftimit: 59712 | Postuar në: 25.05.2017, 20:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 140.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vila 753 katror toke kati i pare 132m kati i dyte 152m +dyqan 43 metra e gjitha esh e hipotekuar

 Durrës     Rrashbull

Dërgo E-mail

 Eljo