Disqe alumin 17

Numri i njoftimit: 59717 | Postuar në: 20.05.2017, 16:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 17

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disqet me goma 80% te reja

 Fier     Fier

 Niku