Kondicioner

Numri i njoftimit: 59719 | Postuar në: 20.05.2017, 18:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


Kondicioner ne gjendje te mire per me shum shiko fotot 100€

 Tiranë     Lapraka, Instituti

 Vjollca