NBAJTESE LULESH NE FORMA TE NDRYSHME DEKORATIVE

Numri i njoftimit: 59740 | Postuar në: 21.05.2017, 17:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Art dekorativ

Lloji i njoftimit: Shitet


Mbajtese lulesh me punime hekuri dekorative te fomave te ndryshme dhe madhesi te ndryshme per ambjente te jashtme dhe te brendshme per lokale shtepi dyqane per marketingje lulesh etj.

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 SALDIME CELA >(Ndërmarrje)