Paisje stervitjeje me 4 ose me shum pozicijone stervitjeje

Numri i njoftimit: 59744 | Postuar në: 22.05.2017, 10:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Rekuizita fitnesi dhe Shtesa

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet jo se s'na hyne ne pune por per arsye vendi per ta mbajtur.
Paisja eshte pak e perdorur
Dhe eshte ne gjendje perfekt.
Paisja eshte mark amerikane

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 V