Ofroj pune per vajza

Numri i njoftimit: 59747 | Postuar në: 22.05.2017, 12:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 400 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofroj pune per vajza.Te jene te paraqiteshme dhe komunikuese. Puna ne terren
0694566808

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 miri