Shitet apartament ne plazh (prane Shkembit te Kavajes)

Numri i njoftimit: 59751 | Postuar në: 22.05.2017, 14:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 88

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 30.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes, 300m nga Hotel Pameba

Apartament i rregjistruar ne ZRPP (i hipotekuar), i pozicionuar ne afersi te detit (krahu i plazhit) dhe shume i ndricuar, me 2 ballkone te medhenj (nga lindja, jugu dhe perendimi), me soxhorno voluminoze, me oxhak. Apartamenti ka 2 banjo (njera me dritare) dhe kuzhine te montuar. Pallat i rrethuar me vende parkimi disponibel brenda territorit te tij.

Cmimi : 30.000 Euro
Cel. : 066 65 79 786

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Servete