kerkohet webdesigner

Numri i njoftimit: 59755 | Postuar në: 22.05.2017, 18:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkohet nje punonjes ose bashkpunetor per ndertimin dhe administrimin e nje website.
Te interesuarit te kontaktojne ne:
email; marketing@infoprona,com
tel; 066 222 7777

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 InfoPRONA Albania