Ofrojme vend pune si konsulente imobiliare

Numri i njoftimit: 59765 | Postuar në: 23.05.2017, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 20.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate, nje agjensi imobiliare e specializuar ne blerje, shitje dhe qera te pasurive te paluajteshme, eshte ne kerkim te nje konsulente imobiliare. Ne ju sigurojme nje ambient pune mjaft miqesor, kushte mjaft te mira pune, kompjuterin dhe hapesiren tuaj personale te punes dhe sigurisht te dielat pushim.

Kriteret tona jane:
- Jemi ne kerkim te nje kandidateje femer.
- Ka eksperienca te meparshme pune (jo domosdosmerisht ne real estate).
- Ka nje interes te forte ndaj real estate-it.
- Te kete aftesi te mira menaxhuese, negociuese dhe komunikimi.
- Njohuri baze mbi programet kompjuterike.
- Di te menaxhoje mire kohen dhe te jete korrete me oraret.
- Te kete njohuri baze te gjuhes Angleze ose Italiane.

Te interesuarat mund te na dergojne CV-te ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com
Ne numrin +355666666765 ne Whatsapp ose Viber.
Ose ne zyren tone me adrese: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, sheshi Dugajët e Reja (50m larg Trumes se Dugajve te Reja)

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate