VAJ ULLIRI

Numri i njoftimit: 59767 | Postuar në: 26.05.2017, 09:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Vaj për gatim

Lloji i njoftimit: Shitet


Vaj ulliri EXTRA I VIRXHER I shoqeruar me Flete Analize NGA Agjensia Kombetare e ushqimit TIRANE i prodhuar nga fabrika jone ne Dumre ne Belsh nga ullij te varieteteve si Korronek Ffrontoi Lecina dhe ulliri te vjeter

 Elbasan     Belsh

Dërgo E-mail

 PAOLA SHPK >(Ndërmarrje)