Sarande Ofroj Pune Picajol

Numri i njoftimit: 59771 | Postuar në: 24.05.2017, 13:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: 9 vjeçare

Patentë shoferi: Nuk kam

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkojme picier tek Bougainville Bay Sarande te punoje me orar te plote.

Te kete eksperience pune dhe te jete i perkushtuar ne pune.

Na kontaktoni ne Facebook ose ne adresen e emailit per sqarime te metejshme!

Facebook: https://www.facebook.com/bougainvillebaysaranda/

Email: marketing@bougainvillebay.com Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 S&D Invest Sh.a >(Ndërmarrje)