Multiservis Center Shpk kerkon te punesoje Graphic Designer

Numri i njoftimit: 59802 | Postuar në: 27.05.2017, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Agjencia e Marketingut MSC shpk eshte e specializuar ne fushen e paketimit (canta dhe kuti te personalizuara Luxury), krijim Brandi, etj,
kerkon te punesoje Grafik Designer:

Detyrat/Pergjegjesite
-Design per shtyp
-Design kreativ
-Design brandi
-Design industrial

Perdorimi ne nivel te avancuar te programeve te meposhtme:
-Adobe Illustrator
-Adobe Photoshop
-Adobe Indesign
-Adobe Acrobat Professional
-Auto Cad
-Adobe Fireworks

Aftesia profesionale:
-Njohuri te avancuara ne principet e design-it, formes, ngjyrave, tipografise dhe komunikimit vizual dhe multimedial
-Te jete ne koherence me design-in modern, propozues dhe bindes tek klientet.

Aftesi personale:
-Njohje e mire e gjuhes angleze (kandidatet qe njohin edhe gjuhen italiane do te kene prioritet).
-I/e pergjegjeshem dhe i/e afte per te respektuar deadline-t.
-Aftesi per te punuar ne grup dhe i/e disponueshme per t’iu pergjigjur ne kohe reale kerkesave te agjencise.

Kushtet e punes:
-Full time
-Pagesa e kenaqshme.

Te interesuarit per kete pozicion jane te lutur te dergojne CV ne adresen: cantatepersonalizuara@gmail.com
Per me shume informacione klikoni ne: www.agenzia-msc.com

Tel. : +355 44 500 360
Cel. : +355696078786

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 olsa