Multiservis Center Shpk kerkon te punesoje ekonomiste

Numri i njoftimit: 59803 | Postuar në: 27.05.2017, 09:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Multiservis Center shpk kerkon te punesoje ekonomiste me kohe te plote.

Kerkesat e pozicionit jane:
•E diplomuar ne Finance/Kontabilitet
•Njohuri te mira te gjuheve Angleze dhe Italiane (Kusht kryesor)
•Te kete njohuri te programeve te fushes (Alpha,Financa 5)
•Te kete njohuri shume te mira te paketes MS Office.
• Eksperienca te meparshme pune perbejne avantazh
Te interesuarit te dergojne CV (ku duhet te jene percaktuara referencat e meparshme te pundhenesit dhe numra kontakti), leter motivimimi ne adresen: info@multiserviscenter.al


Tel. : 044500360

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 olsa