shitet apartament 2+1+aneks

Numri i njoftimit: 59816 | Postuar në: 28.05.2017, 07:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


apartament 2 dhoma, 1 dhome dite, 1 aneks kuzhine, banjo sallon, ballkon. prane tregut fruta-perime , Durres.
siperfaqa 100 m2. apartament ne godine te 1980 por ristrukturar komplet ne 2013.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Eugen