Kerkojm picjer dhe kamajer

Numri i njoftimit: 59824 | Postuar në: 28.05.2017, 16:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 300 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pishinat LAS PALMAS kerkon picjer dhe kamajer me eksperienc pune femer ose mashkull pagesa shum e kenaqeshme .. 0699954304

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 LAS PALMAS