Vrohoriti sh.p.k Parket laminat

Numri i njoftimit: 59865 | Postuar në: 31.05.2017, 09:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materiale ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Vrohoriti sh.p.k ju sherben me dy dyqane ne hyrje te Korces
Kompania meret kryesisht me parkete .Parketet tona jane me ekologjiket qe mund te gjenden ne treg, jane me te fortat dhe me rezistente ndaj cdo lloj goditje

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 VROHORITI SH.P.K >(Ndërmarrje)