Shitet vile

Numri i njoftimit: 59872 | Postuar në: 31.05.2017, 17:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Vile 4 kateshe me siperfaqe 460 m2:kati i pare:per dyqan,biznes
Kati i nendheshem:garazhd
Papafingo
Vila eshte e perfunduar nga jashte (suvatime,grafiato ),e rrethuar nga perpara dhe mbrapa me 250 m2 toke.
Adresa :Rr."Mysine Kokalari" prane shkolles "Mysine Kokalari",50m nga rruga kryesore.
Nr kontakti (0693775557)

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Agim