Ofroje Pune. PUSHI CENTER

Numri i njoftimit: 59880 | Postuar në: 01.06.2017, 14:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Biznes, Sigurim

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


QENDRA "Pushi Masazh"
KERKON TE PUNESOJE STAFF

Behu pjese e nje stafi profesional me kushte pune fantastike‼️‼️‼️

Kerkojme vajza per pozicionin MASAZHIERE
MENAXHERE
ESTETISTE

Kerkesat:

Mosha 20-30 vjece
Te mbuloj
Te paraqitshme
Te komunikueshme
Te afta te punojne ne grup
Te zbatojne rregulloren e punes

Paga dhe kushtet shume te mira.

Te interesuarat te kontaktojne prane nr

📞📞📞0696211110📞📞📞

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Erjona musaraj