Shes telefon Samsung Galaxy Grand Prime

Numri i njoftimit: 59881 | Postuar në: 06.06.2017, 17:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Grand Prime

Çmimi: 110 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Telefoni ka shoqerues 2 covera karikusi dhe kufjet

 Librazhd     Prrenjas

Dërgo E-mail

 Tedi