Jepet me qera

Numri i njoftimit: 59889 | Postuar në: 02.06.2017, 10:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 320

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Industri dhe Punëtori

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera ambient me siperfaqe 320 m2 per ambiente biznesi, zyra.

 Skrapar     Çorovodë

 Marion