Autoradio

Numri i njoftimit: 59894 | Postuar në: 02.06.2017, 15:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Navigator, DVD, touchscreen, bluetooth etj, i paperdorur asnjeher i pershtatshem per vw golf 5, 6 vw passat vw touran etj, nr kontakti 0692258815 cmimi 150 mij lek te vjetra

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Benjamim