Harmonik

Numri i njoftimit: 59928 | Postuar në: 03.06.2017, 15:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet harmonik dykabin bas bariton me konvertor sistem, B-grif, me gjendje perfekte edhe me gjith kufer.
Ndodhet ne fshati Radozhd ne Strug,Maqedoni
Paraqituni ne VIber Numri: +38975521540
Emri: Stefan Nestoroski

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Stefan