iPhone 4

Numri i njoftimit: 59949 | Postuar në: 05.06.2017, 13:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 4

Çmimi: 60 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


Blihet ose shkembehet me 4CD ps3

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 petro