S5

Numri i njoftimit: 59954 | Postuar në: 05.06.2017, 20:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: S5

Çmimi: 30 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per pjes

 Mat     Burrel

 marjo