ADAPT Kurse Profesionale

Numri i njoftimit: 59956 | Postuar në: 05.06.2017, 21:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kurse zanati

Lloji i njoftimit: Shitet


Kurse Pro-Kreative ne :
Graphic Design + Web Design + Visual Art & Multimedia
= Te gjitha ne nje kurs te vetem, te kompletuar sipas trendeve te tregut bashkohor!

Kurset zhvillohen ne 1 deri 3 nivele.
Secili Nivel zgjat 3 muaj (90 ore). Cmimi 100 euro / muaj (300 euro / 1 nivel)

Klasat zhvillohen 3 here ne jave ne orarin 17:30 - 20:00.

Per cdo nivel leshohet 'Certifikate Profesionale' e njohur nga Ministria e Ceshtjeve Sociale dhe Rinise dhe Autoriteti Kombetar i Punesimit.

Studentet qe arrijne rezulatate te larta pas perfundimit te kursit kane mundesine e specializimit ne nje dsipline te caktuar, trajnime ekstra,
intershipe, bashkpunime me projekte konkrete si dhe kontrata pune me rrejtin e kompanive partnere.

Në përfundim të këtij kursi çdo student do të ketë përfituar disa aftësi:
• Aftesi Teknike / Dizenjimi: nëpermjet perdorimit dhe kombinimit të softwear-ve : Adobe Photoshop / Adobe Illustrator / Adobe In Design / Adobe Flash / Adobe Premiere / Adobe After Effects / Adobe Audition
• Aftesi Teknike ne Web Development / Web Programming: UX / UI Design, Web Dev., Web APP, Mobile APP. Gjuhet bazike & strukturuese: HTML / XML / CCS . Gjuhet programuese & librarite e tyre: PHP, Java Script, Ajax, jQuery etj.CMS (Content Management System): Drupal, Wordpress, Joomla, Prestashop, OpenCart Etj.
• Aftesi Artistike / Krijuese: teknika të nevojshme për vizualizime dhe multimedia : Vizatim / Pikturë / Ilustrim / Fotografi / Dekoracion / Shkrim / Skenar / Storyboard / Skenografi / Kostumografi / Skulpturë / Modelim / Video / Animacion

? PER ME SHUME INFO. VIZITONI: www.adapt.al

! KONTAKT:
email: info@adapt.al
cel / viber/w.app.: 0696064624
Fcbk / Instagram: @adapt.al

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 ADAPT