Shes Volskwagen Sharan 4+1

Numri i njoftimit: 59967 | Postuar në: 06.06.2017, 19:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Sharan

Viti: 1997

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 350000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kondicioner, hapje xhamash elektrike, sendilet e para me ngrohje, goma te reja dhe me letra te paguara deri ne Mars 2018. Çmimi i diskutueshem

 Krujë     Krujë

 X