OKAZION: Shes apartament 2+1 ne Durres, Zona e plazhit

Numri i njoftimit: 59975 | Postuar në: 07.06.2017, 12:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 110

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION: Perballe Hotel Florida, zona e plazhit
Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati i 3 ne pallat buze rruge, afer plazhit, perballe hyrjes kryesore te Hotel Florida. Apartamenti ka sallon te madh, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare dhe hidrosanitare, 2 ballkone, 2 korridore. Ka ashensor. Pallati ka parkim te siguruar. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe pjeserisht i mobiluar. Per momentin eshte pa hipoteke. Cmimi shume i arsyeshem.

Per detaje kontaktoni ne: 068 20 85 975

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 AA