SHESE VERE 200 LEK/L

Numri i njoftimit: 6012 | Postuar në: 16.12.2013, 16:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 Lekë

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Verë / Champagner

Lloji i njoftimit: Shitet


Vera prodhohet ne skrapare nga vresht i lloji merlot dhe shesh i zi. ka perqindje sheqeri prej 1.8%

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Auklent Muftari