dance & fitness

Numri i njoftimit: 6094 | Postuar në: 21.12.2013, 16:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


zhvillojm kurse kercimi per te gjitha grup moshat
Ju pelqen te kerceni por nuk jeni te sigurte ne hapat tuaj ?

-PER PESHEN TUAJ ideale
ZUMBA është një klase aerobike, një aktivitet që djeg kalori më tepër se ç’do lloj fitnesi tjetër.Stimulues dhe i harmonishëm, shoqëror, heq stresin dhe ju
ndihmon të mësoni kërcime të ndryshme si: Salsa, Merengue, Samba, Hip-Hop etj

 Tiranë

Dërgo E-mail

 olami73@gmail.com