Bobcat

Numri i njoftimit: 60984 | Postuar në: 13.10.2017, 08:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Bobcat 763 viti 2003 me robot servis mè gjendje prefekte

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Alban