Mercedes-Benz 220 i sapo ardhur nga gjermania....

Numri i njoftimit: 60995 | Postuar në: 09.06.2017, 20:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes-Benz 220 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super nga ana motorike dhe xhenerike me sherbimet e bera 100% me liber servisi...sensor parkimi para dhe mbrapa,klima me dy zona... Sh ekonomik dhe familjar,letrat e paguara maj 2018... Esht igatshem per cdo lloj prove

 Fier     Fier

 Bojken