samsung galaksy j5

Numri i njoftimit: 60998 | Postuar në: 10.06.2017, 09:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: j5

Çmimi: 100 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Samsung galaxy j5

 Vlorë     Himarë

 silvi