Prerese buke

Numri i njoftimit: 61028 | Postuar në: 13.06.2017, 11:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shuten makineri per prerjen e bukes te reja, bejme dhe riparime shesim dhe thika origjinale per cdo lloj modeli.

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 klaudjo