Truall ne shitje ne Theth

Numri i njoftimit: 61046 | Postuar në: 14.06.2017, 18:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1515

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe.
Prona është e parrethuar.Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.
Ndodhet ne zonen Turistike te Thethit dhe ofron nje pamje mbreslenese te alpeve perreth.
Ndodhet larg somogut dhe zhurmes se qytetit.

CMIMI 75'000 € (49,5 €/m²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Malësi e Madhe     Qendër Malësi e Madhe

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate