iPHONE 5S ne gjendje shume te mire (200 lek)

Numri i njoftimit: 61049 | Postuar në: 15.06.2017, 10:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: 5S

Çmimi: 200 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


IPHONE 5s SILVER 16GB , 100% FUNKSIONAL ,ME FINGERPRINT , PUNON ME CDO KARTE , GJENDJA 9\10 GJENDJE SHUME TE MIRE . IOS 10,3,2 , SHOQEROHET ME KARIKUES DHE FISHE ORIGJINALE .CMIMI ESHTE OFERTE DHE I PADISKUTUESHEM NESE KERKON CILESI SHITET PER ARSZE MOS PERDORIMI

 Kurbin     Laç

 ANTONIO