Kerkohet Kamarjer/Kamarjere

Numri i njoftimit: 61072 | Postuar në: 19.06.2017, 09:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Turizmi dhe Hotelieri

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


Tirane, ofroj vend pune Kamarier / kamariere
Stop Coffee, ofron vende pune për kamarier / kamariere :
Kërkesat për këtë pozicion janë:
1.Të jetë mbi moshën 18 vjec.
2.Të ketë përfunduar shkollën e mesme.
3.Të ketë ekperencë pune.
4.Të ketë aftësi të mira komunikuese .
5.Të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim.

Kanditatit i ofrohet :
1. Pagë e kënaqshme
2. Kontratë e rregullt pune
3. Sigurime shoqërore dhe shëndetësore.

Adresa : Rr Frosina Plaku
E-mail: Stopcoffeeshop1@gmail.com

Cel. : 0696244169

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Stop Coffee >(Ndërmarrje)