Shërbime DDD DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM

Numri i njoftimit: 61093 | Postuar në: 13.03.2018, 08:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompania D.N. GLOBAL CONSULTING ofron shërbime dezinfektimi kundër insekteve zvarritëse e fluturuese, brejtësve, higjienizim për bare, restorante, apartamente, furra buke, magazina, hotele, kopshte e çerdhe, shkolla, institucione, qendra tregtare, spitale, ambiente të jashtme e të brendshme.

PAJISJE ME ÇERTIFIKATA të njohura nga autoritetet e kontrollit dhe inspektimit.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK >(Ndërmarrje)