MITSUBISHI FG25T-F17B Petrol, Refurbished - 2761

Numri i njoftimit: 61102 | Postuar në: 23.06.2017, 10:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.900 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


MITSUBISHI FG25T-F17B Petrol, Refurbished
Price excl. VAT – 8.900 EUR
( code 2761 )

Engine type: Petrol
Capacity: 2.500 kg
Lift. Height: 4.300 mm
YOM: 2002
Running hours: 7740
Transmission: automatic
Mast type: Triplex
Closed height: 2.070 mm
Fork length: 1.220 mm
Length: 2.500 mm
Width: 1.150 mm
Weight: 3.850 kg
Tyres: Pneumatic
Engine/Charger: MSB4G63
Tech. Condition: excellent
Vis. Condition: excellent
Add. equipment: Free Lift, LPG System
Attachments:
Remarks: Warranty 6 months or 400 working hours (engine, transmission, differential, hydraulic),

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Filip