Vile 5 kate ne shitje

Numri i njoftimit: 61149 | Postuar në: 12.04.2019, 10:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 9

Sipërfaqja: 700

Numri i kateve: 5

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 720.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vile me 5 kate ne lagjen nr 1 Sarande.(Lagjia Amerikane).Vila perbehet prej 4 kate ndertim dhe 1 kat parkim i brendshem Siperfaqe kati eshte 140 m2.Komplet vila eshte e mobiluar me pajisje dhe aksesore te kohes.Eshte e pajisur me certifikate pronesie.Mund te sherbeje edhe si hotel pasi ka dalje te jashtme,gjithashtu vila eshte e pajisur edhe me ashensor.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan