Shitet kamera sony HXR MC-2500

Numri i njoftimit: 61151 | Postuar në: 02.07.2017, 17:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.100 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamera esht ne gjendje pune shum te mire filmon HD FULL HD kamera shoqerohet me jelekun mbrojtes canten edhe 2 bateri

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Daniel